Infolinka:
+421 911 064 192
Castello plotový systém PP 20x20x14cm oker melírovaná
Castello plotový systém
Dodajte svojej záhrade nadčasový šarm!
Plotový systém Castello so svojím charakteristickým otĺkaným povrchom a melírovanými farbami navodzuje dojem elegantnej patiny starobylých múrov. Vytvára harmonický a prirodzený vzhľad, ktorý dokonale zapadne do vidieckeho aj moderného prostredia.
Okrem klasického oplotenia a ohradenia pozemkov je ideálny aj na:
- bočné ukončenie spevnených schodísk,
- záhradné a ozdobné múriky,
- menšie záhradné stavby.
Spojte funkčnosť s estetikou a vytvorte si priestor, ktorý bude pôsobiť prirodzene a trvalo krásne.
Ceny dočasne na vyžiadanie
Varianty produktu
Opis produktu
Parametre produktu
| Dĺžka | 40 cm |
| Šírka | 20 cm |
| Výška | 14 cm |
| Počet ks na palete | 100 |
| Hmotnosť | 10kg / ks |
| Farba | Okrová |
| Povrch | Otĺkaný |
| Značka | Semmelrock |
| Odtieň | Melírovaná |
Technické hodnoty
| Hrúbka | 14 cm |
Zaťažiteľnosť - Iba pochôdzná
Sklad - Centrála
Castello plotový systém PP 20x20x14cm oker melírovaná
3,50 €
s DPH
Akcia -16%
2.95 € / ks
s DPH
Jednotka:
1,00
ks
v balení
Cena balenia: 2,95 €
Cena balenia: 2,95 €
0.00